УкраинскийРусскийEnglish

 

home

Україна, 20700,
Черкаська обл.,
м. Сміла, вул. Мазура, 24

fax

+38 (04733) 217-54

phone

+38 (04733) 217-54

email

Головна Партнери
Партнери
ДП «Орізон-Навігація»
ДП «Орізон-Навігація»

Українське державне підприємство фірма «Орізон-Навігація».
Профіль підприємства - розробка і виробництво супутникового навігаційного обладнання GPS, ГЛОНАСС, SBAS, впровадження GNSS технологій.
www.orizon-navigation.com

ДУ «Держгідрографія»
ДУ «Держгідрографія»

Державна установа Держгідрографія Державного департаменту морського і річкового транспорту України Міністерства транспорту та зв'язку України.
www.hydrography.com.ua

«Укрморкартографія»
«Укрморкартографія»

Філія державної установи «Держгідрографія» Укрморкартографія - це сучасний науково-виробничий комплекс, єдине в Україні спеціалізоване уповноважене підприємство з виготовлення та видання офіційних паперових і електронних морських навігаційних карт, карт внутрішніх водних шляхів та посібників для плавання.
http://users.iptelecom.net.ua/~ukrmaps

Одеська морська академія
Одеська морська академія

Одеська національна морська академія є провідним навчальним, науковим і методичним центром, який визначає філософію, стратегію і шляхи розвитку морської освіти в Україні.
www.onma.edu.ua

КНУ
Кафедра моделювання складних систем Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка

Кафедра Моделювання складних систем спеціалізується в галузі математичного моделювання, системного аналізу і оптимізації.
www.mss.unicyb.kiev.ua

КПІ
Кафедра теоретичних основ радіотехніки Київського національного технічного університету (КПІ)

Кафедра теоретичних основ радіотехніки в складі радіотехнічного факультету Київського національного технічного університету (КПІ) готує висококваліфікованих фахівців, з розробки, створення, дослідження і експлуатації пристроїв і систем передачі, прийому, обробки інформації, включаючи радіо- і мультимедійні мережі та інформаційно-комп'ютерні системи ...
http://ru.kpi.ua/faculty/rtf